Ucz się angielskiego… pod palmami!

Powoli zbliża się czas planowania wakacyjnych urlopów. To świetna okazja, aby zamiast samego, bezproduktywnego odpoczynku, wybrać wyjazd połączony z nauką języków obcych. Kiedy chcesz podszkolić swój angielski, jak nie podczas wolnego czasu? Obozy językowe są właśnie okazją, aby szybko zdobyć nowe umiejętności, a jednocześnie pobyć w pięknym kraju.

Naucz się angielskiego na Malcie!

Najbardziej popularne obozy językowe są organizowane w Anglii. Jeśli jednak myślisz, że tylko tam można wyjechać, aby uczyć się tego przydatnego języka, to jesteś w błędzie. Być może zamiast mglistej Anglii marzą Ci się cieplejsze destynacje? Nic trudnego! Czeka na Ciebie między innymi Malta, na której również możesz zdobywać wiedzę.

Malta, czyli zabytki i klimatyczne kafejki

Nauka na wyjazdowym kursie często odbywa się na terenach turystycznie ciekawych. Malta jest tego doskonałym przykładem. Można wyjechać chociażby do stolicy tego kraju i podziwiać lokalne zabytki oraz klimatyczne miejsca spacerowe i kawiarnie. Warto przybyć tutaj na wakacje z rodziną czy przyjaciółmi. Co powiesz na grupowy angielski na Malcie?

Angielski na Malcie – różne poziomy nauki

Szkoły językowe oferują wiele opcji nauki. Można szkolić się na lekcjach indywidualnych. Można także w małych grupkach. Do wyboru są też, oczywiście, różne poziomy nauczania i jego zakres. Za granicą przygotują Cię do egzaminu językowego, ale też nauczą słownictwa biznesowego. To do Ciebie należy wybór.

Obozy językowe nie tylko dla młodzieży

Być może do tej pory myślałeś, że obozy językowe są tylko dla młodzieży. To jednak nieprawda. Angielski na Malcie jest chętnie wybierany również przez osoby starsze. Dolna granica to osiemnaście lat, ale jeśli masz 40, to także możesz wybrać się na takie wakacje połączone z nauką.

Czas na naukę i na odpoczynek

Możesz powiedzieć, że jadąc na wakacje, chce się wypocząć. Nie obawiaj się jednak, że kurs zajmie Ci cały czas. Spokojnie zdążysz się zrelaksować w pięknym otoczeniu. Aż żal byłoby nie skorzystać z tego, że przebywa się w nowym i w dodatku atrakcyjnym miejscu. Wiedz, że kurs nie powinien zająć Ci więcej niż kilka godzin dziennie, zależnie od wybranej opcji nauki. Zdążysz więc zarówno odpocząć, jak i zdobyć wiedzę! Zobacz więcej na http://www.jpedukacja.pl/obozy_jezyk/obozy-jezykowe-malta-cypr/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *