Szkocja – nauka angielskiego ze zwiedzaniem

Szkocja to bardzo urokliwy kraj, w którym nie brakuje zieleni i bajkowych zamków. Jeśli się tu wybierzesz, nacieszysz oczy pięknymi widokami i będziesz miał okazję, aby się wyciszyć (oczywiście, z dala od głównych miast).

Dlaczego warto wybrać się do Szkocji?

Szkocja to świetne miejsce dla osób doceniających piękno przyrody, ale też dla tych, którzy lubią architekturę. Małe i duże szkockie miasteczka zachwycają swoimi gotyckimi kościółkami, kamiennymi domami i wąskimi uliczkami. Jeśli jesteś fanem zamków, to także znajdziesz je na terenie Szkocji. Często otaczają je pokryte zielenią pagórki, a w dużej odległości nie widać żadnych innych siedzib ludzkich. Naprawdę warto to zobaczyć, chociaż przejazdem.

Edynburg – dotyk kultury

Poza rozkoszowaniem się rozciągającymi się aż po horyzont połaciami zieleni, Szkocja ma też do zaoferowania wiele uczt kulturalnych. Jeśli odwiedzisz to miasto w sierpniu, doświadczysz nipowtarzalnych widowisk w ramach festiwalu, który odbywa się tutaj co roku, i na który przyjeżdżają artyści z całego świata. W innych miesiącach możesz zaś odwiedzić niejedną galerię sztuki albo muzeum. Nie zabraknie też miejsca na pogawędki w kawiarni czy restauracji.

Nauka angielskiego w pięknym otoczeniu

Ciężko wyobrazić sobie ciekawsze otoczenie do nauki języka angielskiego. Jeśli fascynuje Cię sztuka, wybierz się do Szkocji na wakacyjny kurs językowy, a po godzinach odwiedź tutejsze placówki kulturalne. To również będzie dla Ciebie świetna nauka, a do tego niezapomniane doświadczenie. Po lekcjach wyjdź zintegrować się ze swoją grupą do uroczej kawiarenki i ucz się komunikować po angielsku. W takich warunkach nauka pójdzie gładko!

Wyjazd z przyjaciółmi na kurs językowy

Jeśli chcesz spędzić miło urlop z przyjaciółmi, zaproponuj im wyjazd połączony ze szkoleniem językowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu maksymalnie wykorzystasz czas. Z jednej strony, poznasz piękną Szkocję i podszlifujesz swój angielski, a z drugiej – nadrobisz zaległości towarzyskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *