USA – pomysł na udany i pożyteczny urlop

Wyjazd do USA to marzenie wielu osób. Kiedy już uda Ci się je spełnić, wykorzystaj czas jak najlepiej. Co powiesz na urlop na kursie językowym? Pomoże Ci on łatwiej się komunikować, a także pozyskać wiedzę na temat Stanów Zjednoczonych Ameryki i ich kultury.

Gdzie wybrać się na kurs językowy?

USA oferuje wiele ciekawych turystycznie miejsc. Możesz zrealizować marzenie o odwiedzeniu Los Angeles, Florydy czy Chicago. W tych miejscach jest wiele szkół językowych, do których wyjazdy organizowane są również z Polski. Wystarczy poszukać. Dzięki temu zwiedzisz miasta, które zawsze chciałeś zobaczyć, ale zdążysz też nauczyć się języka na wybranym poziomie czy w wybranym zakresie (na przykład szkolenia egzaminacyjne przygotowujące do zdobycia certyfikatów językowych albo kursy biznesowe).

Los Angeles – wycieczka do świata kina

Jeśli marzy Ci się odwiedzenie Hollywood, zobaczenie Alei Gwiazd, Laguna Beach czy Beverly Hills, to szkoła w Los Angeles będzie najlepszym pomysłem. Możesz też wybrać się do muzeum figur woskowych Madame Tussauds czy do jednego z nietypowych muzeów, w których zobaczysz interaktywne wystawy. To świetna rozrywka dla całej rodziny, ale też dla grupki przyjaciół.

Nowy Jork – rytm miasta

Chcesz zobaczyć prawdziwą, tętniacą życiem metropolię? Nowy Jork to idealne miejsce dla Ciebie. To nigdy nie zabraknie Ci atrakcji, a z każdej strony będziesz słyszał odgłosy rozmów w języku, którego właśnie się uczysz. Na pewno nie zabraknie też okazji, aby samemu z kimś porozmawiać.

Chicago, czyli królestwo baseballu

W Chicago rządzi sport, a głównie baseball. Będziesz miał też możliwość poznać ludzi pochodzących z całego świata, bowiem jest to miasto o bardzo zróżnicowanej narodowo ludności. Na pewno dowiesz się od nich wielu ciekawych rzeczy. Ponadto możesz uczestniczyć w niezwykłych koncertach muzyki na żywo czy skosztować dań wielu różnych kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *