Kurs angielskiego w Anglii – zanurz się w brytyjskiej kulturze

Nauka języka w Anglii to nietypowy pomysł na urlop i poznanie kawałka świata. Być może nie wpadło Ci to do głowy. Pokażemy Ci jednak, że warto wybrać się do Wielkiej Brytanii, a jednocześnie spędzić trochę czasu w szkole językowej. Zapraszamy do lektury!

Dlaczego właśnie kurs angielskiego w Anglii?

Anglia to kraj, który warto odwiedzić ze względu na bogatą historię, liczne zabytki i atrakcje, z których można tutaj skorzystać. Wiele osób jest pod wrażeniem angielskiego akcentu. Nauka języka w Anglii powinna być więc dla nich idealnym rozwiązaniem. Będą mogły codziennie słyszeć rozmowy rodowitych Anglików i z przyjemnością uczyć się od nich nie tylko języka, ale też brytyjskiej kultury. Oczywiście, w Anglii przebywa też wielu obcokrajowców, z którymi również można nawiązać ciekawe znajomości i dowiedzieć się czegoś o miejscach, z których pochodzą.

Nauka języka w Anglii z dala od zgiełku

Firmy zajmujące się organizacją wyjazdów na kursy zagraniczne, posiadają wiele ofert nauki w Anglii. Dzięki temu kursanci mogą wybrać się na szkolenie nie tylko do stolicy, Londynu, ale i do mniejszych miast, które również mają wiele do zaoferowania. Dla tych, którzy na kurs angielskiego w Anglii woleliby spokojniejsze miejsce, w którym odpoczną od zgiełku także znajdą się ciekawe propozycje.

Nauka języka w Londynie

Jeśli nie przeszkadza Ci fakt, że Londyn to największe miasto w Europie, a zatem trzeba się liczyć ze sporym ruchem, to warto go odwiedzić. Nauka języka w Anglii bez zobaczenia stolicy to jednak trochę szkoda. Odwiedź angielskie muzea: historii naturalnej, nauk ścisłych czy British Museum. W każdym z nich możesz spędzić cały dzień, a i tak zostanie Ci jeszcze coś do obejrzenia. Warto też pójść do National Gallery i obejrzeć pokaźną kolekcję sztuki. Jeśli wyjedziesz na kurs angielskiego w Anglii, z pewnością znajdziesz czas na poznawanie tutejszych atrakcji.

Inne miejsca na naukę angielskiego

Inne ciekawe miasta na kurs angielskiego w Anglii to na przykład York. Jest to miasteczko uniwersyteckie z bogatą architekturą i uroczymi kafejkami. Można tu też odpocząć w otoczeniu zieleni, ale nie brakuje i innych atrakcji. Jeśli chciałbyś z kolei odpocząć na plaży, to polecamy położone nad morzem Bournemouth. W okolicy znajdują się piękne klify, znane i warte zobaczenia Stonehenge i wiele innych. Więcej przydatnych informacji znajdziesz na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/nauka-angielskiego/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *